Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Shqipri: Lvizja Vetvendosja garon n zgjedhjet e 25 prillit pr her t par

  Zyrtare/ Lvizja Vetvendosja garon n zgjedhjet e 25 prillit n Shqipri, nesr prezanton kandidatt e par

  Emri: vetevendosja.jpg

Shikime: 124

Madhsia: 26.4 KB

  Dega e Lvizjes Vetvendosje n Shqipri ka vendosur zyrtarisht t marr pjes n zgjedhjet e 25 prillit. Lajmin e ka konfirmuar vet Qendra e Lvizjes Vetvendosje n Shqipri, ku nesr do t prezantoj dy kandidat.

  Konferenc pr media pr prezantimin e dy kandidatve nga zgjedhsit n dy zona zgjedhore t Shqipris. Ditn e enjte m 21 janar 2021, n ora 13:00, Lvizja VETVENDOSJE! Qendra n Shqipri do t mbaj konferenc pr media ku do t prezantohen dy kandidatt e par nga zgjedhsit n dy zona zgjedhore t vendit pr zgjedhjet e 25 prillit.

  Kjo konferenc do t organizohet n zyrn e LVV Shqipri, n adresn: Rruga Hoxha Tahsim, nr 105, kati 2, Tiran (pran Optika Roma 200 metra mbi Pazarin e Ri), thuhet n njoftimin e degs s Lvizjes Vetvendosje.

  Balkanweb

 2. #2

  Pr: Shqipri: Lvizja Vetvendosja garon n zgjedhjet e 25 prillit pr her t par

  Nje alternative e re per te mos thene e vetme ne kete moment. Mire do ishte te votoheshin per ti dhene nje minimum shprese atij vendi.

  (Une per veten time do ti votoj,ne qofte se lajmi eshte i vertete, dhe do jete votimi i pare mbas 30 vjetesh )

 3. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  Eloh ! (22-01-2021)

 4. #3
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,495

  Pr: Shqipri: Lvizja Vetvendosja garon n zgjedhjet e 25 prillit pr her t par

  Ngjarjet ne Kosove e Shqiperi kane treguar se Albin Kurti eshte Vetvendosja, por Vetvendosja nuk eshte automatikisht Albin Kurti! Nga kjo parti dolen ministria arsimit Shahini, ministri i jashtem Cakaj. Nen hijen e Albin Kurtit u be kryebashkiak i Prishtines Shpend Ahmeti, qe pezulloj do lloj leje ndertimi nderkohe tenderat i shperndante me te vetet. Krijimi i partise vetem disa muaj perpara zgjedhjeve, pa u artikuluar, pa nje program, pa prova rezistence, sikunder lindi Vetvendosja-Prishtine, nuk mendoj se sjell vota. Ne nuk i njohim akoma eksponentet e Vetvendosjes e aq me pak programin e tyre. Ne mos gaboj Vetvendosja Tirane ekziston si OJQ qe prej 2015-es, por emrin ia kemi degjuar vetem me dalje sporadike ne TV. Kontrast ky shume i madh me figuren e Albin Kurtit qe u be i njohur nepermjet betejave, kembenguljes, duke ruajtur parimet dhe ndershmerine.
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 5. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,066
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Shqipri: Lvizja Vetvendosja garon n zgjedhjet e 25 prillit pr her t par

  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  Nje alternative e re per te mos thene e vetme ne kete moment. Mire do ishte te votoheshin per ti dhene nje minimum shprese atij vendi.

  (Une per veten time do ti votoj,ne qofte se lajmi eshte i vertete, dhe do jete votimi i pare mbas 30 vjetesh )
  Me bere kurioz Serafim. far plqen tek Vetvendosja q do t ndrmerrje nj akt t till q nuk e ke br pr 30 vjet?

  Albo
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 22-01-2021 m 09:16

 6. #5

  Pr: Shqipri: Lvizja Vetvendosja garon n zgjedhjet e 25 prillit pr her t par

  Citim Postuar m par nga Albo Lexo Postimin
  Me bere kurioz Serafim. far plqen tek Vetvendosja q do t ndrmerrje nj akt t till q nuk e ke br pr 30 vjet?

  Albo
  Deri tani kane treguar se jane te vetmit idealist e te ndershem. Deri tani te pakten si pike kryesore,per te mos thene ideologjike,kane luften kunder korrupsionit dhe mjaftoj vetem kjo per tu votuar.Se do t'ja arijne apo jo koha do ta tregoje,por te pakten deri tani edhe mbas 20 e ca vite politike Albin Kurti mbetetet deri tani nje person i pakorruptuar dhe kjo natyrisht qe nuk eshte nje garanci per gjithka,por te pakten eshte nje shprese e nje njeriu te ndershem qe mbase vlen si shmbull edhe per te votuar Vetvendosjen edhe ne Shqiperi.

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-06-2017, 21:30
 2. Aleanca Popullore garon ne zgjedhjet e 8 majit
  Nga FATJON SOFTA n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 06-03-2011, 09:40
 3. Lvizja pa passaporta Kosov-Shqipri
  Nga laguna blu n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 02:32
 4. Dram e madhe me shakan e 1 prillit n Shqipri
  Nga argjenddre n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 09-04-2009, 04:57
 5. Lvizja Vetvendosja krkon bojkotin e produkteve t Serbis
  Nga ARIANI_TB n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 30-05-2006, 14:31

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •