Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,772
  Postimet nė Bllog
  3

  E-albania, portali i qeverise.

  Cila eshte eksperienca juaj me kete portal? A eshte efikas dhe i shpejte sic marketohet apo ka vend per permiresim?

 2. #2
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pėr: E-albania, portali i qeverise.

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Cila eshte eksperienca juaj me kete portal? A eshte efikas dhe i shpejte sic marketohet apo ka vend per permiresim?
  Gjithmon ka vend per permiresim. Por mua me ka kryer pune sa here qe e kam perdorur.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar driniluka pėr postimin:

  Neteorm (13-01-2021)

 4. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,772
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: E-albania, portali i qeverise.

  Me vertet shume efikas edhe i nevojshem per dokumenta certifikatan ishte me se i nevojshem nje aplikacion i tille me kohe.

  Por ka dhe probleme te medha me suportin si faqe, pasi nese ke probleme nese nuk logohesh dot, dergon email dhe pergjigjja nuk vjen asnjehere.

  Ps. Keshillohet per njerez qe kane problem me kujdesen e passwordit te perdorin finger printer pasi e aplikoj edhe vet ne aplikacione qe e mundesojne kete gje, e nuk lodhem me fjalekalime.

Tema tė Ngjashme

 1. Big Brother Albania Vip
  Nga Vip08 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2018, 13:16
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-12-2016, 14:50
 3. Dear Albania
  Nga Pogradecari nė forumin Informatikė dhe Internet
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-02-2016, 23:47
 4. Albania
  Nga eris nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-07-2004, 09:56
 5. Publikohet portali i forumit
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2003, 12:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •