Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1

  Duke studiuar ne degn e siguris kibernetike

  Pershendetje deshta me ju pyet se a ia vlen te studioni Siguri Kibernetike ne Kosove a eshte nje drejtim qe kerkohet apo jo Flm te gjitheve

 2. #2
  i regjistruar
  Antarsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pr: duke studiuar Sigurin Kibernetike

  Citim Postuar m par nga angelohyatt Lexo Postimin
  Pershendetje deshta me ju pyet se a ia vlen te studioni Siguri Kibernetike ne Kosove a eshte nje drejtim qe kerkohet apo jo Flm te gjitheve
  Mendoj se po. Kosova eshte ne hapat e pare ne teknologji dhe sigurisht qe siguria eshte e domosdoshme si ne institucione ashtu edhe ne kompani qe kane sherbime ne internet.

Tema t Ngjashme

 1. Siguri Kibernetike
  Nga Armend.96 n forumin Informatik dhe Internet
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2020, 12:00
 2. Ebook per degen e Mjekesise!!!
  Nga altin_lezhjani n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-02-2013, 08:33
 3. Arrestohen 17 persona pr krime kibernetike [Dreambox]
  Nga Anonomyous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-09-2011, 17:00
 4. Nuk vendos dot pr degn e studimit
  Nga rrogozhinsi n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-07-2010, 11:00
 5. Kush eshte duke studiuar historine?
  Nga trim1 n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2008, 18:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •