Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8

Tema: Rigjetje@

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2021
  Postime
  29

  Rigjetje@

  Mire se u rizgjua!

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Eloh ! pėr postimin:

  prizrenasi_30 (10-01-2021)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,687
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Rigjetje@

  Mirese erdhe Eloh, kenaqesi te shohim prurje te reja!

 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Neteorm pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Eloh ! (09-01-2021),prizrenasi_30 (10-01-2021)

 5. #3
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  709

  Pėr: Rigjetje@

  Mire se erdhe.

 6. #4
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  729

  Pėr: Rigjetje@

  Lazo vetém Ti, Albo dhe uné qenkemi aktivé kétu nga anétarét e vjetér me sa po e vérej.

  Rrjetet sociale si Facebook, Instagram, etj. po e shkatérrojné njerézimin gradualisht (fatkeqésisht).
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 7. #5
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,249

  Pėr: Rigjetje@

  Edhe une kalova te shikoj ca behet mbas kaq kohesh.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 8. #6
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  729

  Pėr: Rigjetje@

  Santo ti qenke kétu qé nga viti 2004. Respekt!
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 9. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2021
  Postime
  29

  Pėr: Rigjetje@

  Citim Postuar mė parė nga prizrenasi_30 Lexo Postimin
  Lazo vetém Ti, Albo dhe uné qenkemi aktivé kétu nga anétarét e vjetér me sa po e vérej.

  Rrjetet sociale si Facebook, Instagram, etj. po e shkatérrojné njerézimin gradualisht (fatkeqésisht).


  Kadal mer njehere se un jam me i vjeter se Albo

 10. #8
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Anėtarėsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  41
  Postime
  729

  Pėr: Rigjetje@

  Citim Postuar mė parė nga Eloh ! Lexo Postimin


  Kadal mer njehere se un jam me i vjeter se Albo
  Eloh respekt pér anétarét e vjetér e shpresojmé té kemi edhe mé shumé anétaré té rinj qé largohen nga rrjetet sociale né trend e kalojné kétej.
  Mos ja bėj tė tjerėve atė qė nuk ke qejf tė ta bėjnė ty!

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar prizrenasi_30 pėr postimin:

  Eloh ! (13-01-2021)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •