Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2020
  Postime
  2

  Pershendetje

  Un quhem Klevi dhe jam nga vlora vjec 30 me pelqejn forumet na japin muncin te ndajm mendimet me njeri tjterin shpresoj te kalojm bukur , faleminderit !

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar I diturii pėr postimin:

  Neteorm (30-12-2020)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,688
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Pershendetje

  Miresevjen ne blogosferen me te madhe shqiptare, qe ke hasur ndonjehere!

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-12-2020
  Postime
  2

  Pėr: Pershendetje

  Flm per mir pritjen

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar I diturii pėr postimin:

  legjenda12 (30-12-2020)

Tema tė Ngjashme

 1. Pershendetje!
  Nga Kasem Zorra nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 11:40
 2. Pėrshėndetje !
  Nga BlooD_VenoM nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 27-07-2007, 13:32
 3. Pėrshėndetje
  Nga FeeZee nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 01-05-2007, 15:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •