Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2

Tema: Kohe e gjate

 1. #1
  Forbidden Maska e Soul`Silence
  Anėtarėsuar
  13-12-2010
  Vendndodhja
  Lost In Space
  Postime
  5

  Cool Kohe e gjate

  Mirembrema forumi.
  Nje kohe relativisht e gjate pa u futur ne forum nuk e dime se sa nga anetaret e vjeter jane ende.
  Pershendetje te gjithve dhe kalofshi nje mbremje te kendshme
  The past is already gone, the future is not yet here. There’s only one moment for you to live.

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,676
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Kohe e gjate

  Pershendetje edhe juve, uroj nje mbremje te kendshme gjithashtu.

Tema tė Ngjashme

 1. Ja sa rrezikojmė duke qėndruar ulur pėr njė kohė tė gjatė
  Nga vasil123456 nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-01-2014, 05:04
 2. Drejtimi i flokeve per kohe te gjate
  Nga Rebele nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 28-05-2012, 13:45
 3. Kaloi kohe e gjate
  Nga YlliRiaN nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 13:31
 4. U riktheva pas njė kohe tė gjatė
  Nga KiNgu_Elb nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 28-11-2006, 13:54
 5. Mbajtja e laptopit pėr njė kohė tė gjatė
  Nga PINK nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 30-06-2006, 20:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •