Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 10
 1. #1

  kenge me kitare shqip

  kenge me kitare shqip nese ka dikush

 2. #2

  Pėr: kenge me kitare shqip

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga leona.prishtine : 22-10-2020 mė 10:15

 3. #3

  Pėr: kenge me kitare shqip


 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,998

  Pėr: kenge me kitare shqip

  Mirė se erdhe Leona ! Temė e bukur kjo e versioneve akustike !  Vaēe Zela - Moj e Bukur Arbėri

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,998

  Pėr: kenge me kitare shqip  Alban Skenderaj - Urat e Jetes

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: kenge me kitare shqip


 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,998

  Pėr: kenge me kitare shqip  Petrit Ēarkaxhiu - Drenushė e Trembur

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,998

  Pėr: kenge me kitare shqip  TIRI - Do te vish (Bon Bon Band)

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,998

  Pėr: kenge me kitare shqip  Redon Makashi - Ana

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,998

  Pėr: kenge me kitare shqip  Venera Lumani dhe Lind Islami - "Diferenca je ti"

Tema tė Ngjashme

 1. Kenge per femije (shqip)
  Nga hajla nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 09-02-2018, 12:34
 2. Kurs kitare, di njeri ku ka?
  Nga Mariushka nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-01-2012, 10:23
 3. Kėngė shqip
  Nga Albela nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-07-2010, 21:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •