Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1

  Edhe njeqind vite te lumtura Beso Bashllari!

  Sot ka ditlindjen antari i vjeter i ketij forumi Besua!I uroj nga zemra une shoqja e klases se ti edhe njeqind vite te lumtura e te bukura rrethuar nga nipat dhe mbesat e tij, dhe gjithe te dashurit dhe shoqeria!

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar pranvera bica pėr postimin:

  projekti21_dk (21-10-2020)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,767
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura Beso Bashllari!

  Edhe 100 vjec.

 4. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Neteorm pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  pranvera bica (16-10-2020),projekti21_dk (21-10-2020)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  65
  Postime
  7,912

  Pėr: Edhe njeqind vite te lumtura Beso Bashllari!

  Beso djali, edhe 100 vite tė lumtura
  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

Tema tė Ngjashme

 1. Edhe njeqind vite te lumtura!
  Nga pranvera bica nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-03-2021, 05:13
 2. Edhe 100 vite te lumtura Z.Caush!
  Nga pranvera bica nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-09-2015, 23:41
 3. Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!
  Nga Arvima nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 30-06-2013, 18:13
 4. Edhe njeqint te behesh Beso Bashllari!
  Nga pranvera bica nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 24-10-2011, 10:55
 5. Edhe njeqint vite te lumtura USA!
  Nga pranvera bica nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 07-06-2011, 13:25

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •