Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Kėtu
  Mosha
  43
  Postime
  933
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime

  Download nga Youtube

  Cfare programi perdorni ne Ubuntu per te shkarkuar playlist nga Youtube ne mp3? Kam 4K, por lejon vetem 40 kenge.
  Nė botė ka 10 lloje njerėzish: ata qė kuptojnė sistemin binar, dhe ata qė nuk e kuptojnė!

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,291
  Faleminderit
  173
  118 falenderime nė 104 postime

  Pėr: Download nga Youtube

  VidMate the best app per shkarkime nga youtube mp3 M4 etj..
  Silence is golden.

Tema tė Ngjashme

 1. Ku te download CS 1.6
  Nga Flori nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 31-03-2018, 17:32
 2. download manager per mac
  Nga evalt nė forumin Pėrdoruesit e Mac
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-08-2009, 06:24
 3. Ku te download Transformers..
  Nga meganoi nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-10-2008, 16:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •