Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-01-2020
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pitkini.com - Filma me Titra Shqip

  Pėrshėndetje tė gjithėve,

  Ju ftoj nė njė tjetėr faqe streaming filma me titra shqip.
  Mendoj se faqja ėshtė e thjeshtė dhe e lehtė pėr t'u pėrdorur. Pėr mė tepėr nuk ka asnjė reklamė.
  Mungon vetėm trafiku
  Nėse ju pėlqen like & share

  Pitkini.com
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Pitkini : 31-01-2020 mė 18:37 Arsyeja: rregullim ne tekst

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •