Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Prshndetje!

 1. #1

  Prshndetje!

  Prshndetje! Un quhem Ergi dhe jam i ri n kt forum. Un do t prpiqem q t jem aktiv dhe t postoj sa m shum dhe t ndihmoj antart e tjer! Faleminderit!

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,775
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Prshndetje!

  Miresevjen Ergi, kalofsh bukur edhe pse forumi eshte bere thjesht si nje biblioteke ku mund te lexosh me vite te tera..

 3. #3

  Pr: Prshndetje!


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •