Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 19
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,938

  Filloreta Rai - FIFI

  Kantautorja e suksesshme kosovare q po spikat e ndrion bindshm ndr gjeneratn e re te Muziks Shqiptare !  Nn - Kampione e Knga Magjike 2019.

  Bravo & Suksese !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 09-01-2020 m 10:47

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,938

  Pr: Filloreta Rai - FIFI

  E Talentuara Fifi n nj intervist si asnjher !  Oktapod - Shkurt 2018

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,938

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Rrfimi i vet Fifit pr eksperiencn n "The Voice", Edicioni 1 - 2011.

  N “The Voice” kam shkuar deri n beteja, pastaj jam mundur nga nj vokal shum potent si ai i Lundrimit nj djal nga Dibra i cili ka qen finalist i skuadrs s Sidit. Aty kam marr pjes me nj duet shqip, i cili ende permendet dhe dgjohet e po ashtu vlersohet si dueti m i realizuar.

  Pr pjesmarrjen time n The Voice, kam marrur telefonat nga Top Channel dhe m kan ftuar q t marr pjes, un kam shkuar me vet faktin q m sht dhn nj mundsi t dgjohet zri im.

  Ky kompeticion m ka br shum t forte e m ka dhn shanc q t ec tutje q mos ta ndali muzikn. Edhe pse nuk pata fatin t vazhdoj n fazn tjetr kam qen e bekuar ta kndoj n duet kngn "Rrjedh n kng e ligjrime", po ashtu ndjehem e privilegjuar q kam qen pjes e skuadrs s Sidrit Bejlerit, nj trajner q nuk ka se si t gjendet m i mir…


  https://www.teksteshqip.com/filloreta-ra-i/biografia
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 20-01-2020 m 10:40

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,938

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Maj 2019

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,938

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Maj 2020

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,938

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Fifi - Marova - LIVE - (Prive Reality 2020)

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,938

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  " Marova " - LIVE 2020 Music On Concert

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,938

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Fifi & Ermal Fejzullahu - Prjetsi

  Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi
  Music & Produced by : Fatjon Miftari

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,938

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Fifi - Ninull dashurie

  Written by : Filloreta Raci - Fifi - Music by : Filloreta Raci & Fatjon Miftari

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,938

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Marjona Metohu - A Isha ( Knga Magjike 2021 )

  Music: Bruno - Lyrics: Fifi

  Nga sot t dua larg meje, lejova t'gnjehem
  nga nj njeri si ty , pse m'ke shty ?!
  T ta besoja jetn, sa i padrejte je
  Doje ve me m'lendu, E m'ke mohu

  Edhe kur rrija n heshtje, e dija t'vrtetn
  Shpirti ka me mu thy, keq nga ty
  Bja sikur s'kuptoja, prap po vazhdoja
  me dhimbjen me jetu, pse te kam duru

  A isha, o zemer a isha
  n shpirtin tend a isha
  me thuaj a isha
  pr ty keq veten e lija, a t'bo dashnia
  mu m ka denu, pse e kam leju

  A isha , o zemer a isha
  n shpirtin tnd , a isha
  m thuaj a isha
  Ty kaq t lig nuk t dija, a t'bo dashnia
  mu m ka denu

  ................

 11. #11
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet n Bllog
  3

  Fifi

  Nj ndr kngtaret premtuese dhe super vokal q cdo kng padyshim kthehet n hit..


 12. #12
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Fifi


 13. #13
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Fifi


 14. #14
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Fifi


 15. #15
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Fifi


 16. #16
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Fifi


 17. #17
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Fifi


 18. #18
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,818
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Fifi


 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,938

  Pr: Filloreta Rai - FIFI  Fifi ft. Bruno - Fiksim ( Knga Magjike 2021 )

  Music: Flori Mumajesi - Lyrics: Flori Mumajesi & Fifi

  Nuk po du un jo me t'bo keq
  Kjo shkretetira
  Nj pik uj s'po ma jep.
  Veten jam tu e rrejt
  Shkrettirn n'det
  Un e bj vet.

  Jemi, S'jemi
  na rrethon dashnia
  Dhe energjia jon
  Themi
  Kur mundet themi
  Ti n ndjesit e mia
  Kur t mbaroj shija

  Akoma ty t dua jet
  Sa shum ti pr mua je
  Deri frymn e fundit ne
  s'kemi me ndryshu.

  .................................


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •