Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,996

  far fshehin kto dshmi shekullore shqiptare? - Gjurm Shqiptare

  far fshehin kto dshmi shekullore shqiptare? - Gjurm Shqiptare
  Dec 28, 2019
  Top Channel Albania

  far fshehin kto dshmi t rralla t shekujve m par? Cilt jan lufttart me fustanella? Kur kan ndodhur kto ngjarje dhe prse nuk studiohen? Ndiqni t plot videon e dokumentarit t gazetarit Marin Mema.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 29-12-2019 m 14:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •