Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-03-2016
    Postime
    2
    Faleminderit
    2
    0 falenderime nė 0 postime

    Perse eshte ndaluar kerkimi i avancuar?

    Pershendetje. Dua te informohem rreth kerkimit te avancuar,pse eshte ndaluar dhe a ka ndonje ndryshim se shpejti?....ju faleminderit

  2. #2
    Moderator Maska e Lazo
    Anėtarėsuar
    04-01-2011
    Postime
    1,291
    Faleminderit
    174
    118 falenderime nė 104 postime

    Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

    Pershendetje,

    Uroj qe Albo ta rregulloj kete pjesen e kerkimit te avancuar, pasi formati i ketij forumi nuk ka me update dhe prandaj mund te kete sjelle keto probleme.

    Uroj te zgjidhet sa me shpejt nga Albo.
    Silence is golden.

  3. #3
    i regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-10-2007
    Vendndodhja
    Diku ne emigrim
    Postime
    688
    Faleminderit
    2
    22 falenderime nė 21 postime

    Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

    mjerisht forumi eshte lene shume pasdore jo vetem nga moderimi por edhe nga perditesimet. gje qe e rrezikon shume qendrimin online

  4. #4
    Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
    Anėtarėsuar
    12-09-2002
    Vendndodhja
    nė realitetin e hidhur
    Mosha
    37
    Postime
    2,159
    Faleminderit
    31
    32 falenderime nė 27 postime

    Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

    Edhe une e kam kete problem. Dua te kerkoj postimet e mia te vjetra ose postimet e ndonje anetari tjeter dhe thote qe kerkimi nuk mund te behet.


    Ndonje zgjidhje?

  5. #5
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    24,144
    Faleminderit
    81
    794 falenderime nė 648 postime

    Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

    Provojeni tani. Duhet te punoje pa problem.

    Albo

  6. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Albo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

    angmokio (10-08-2020),Kryeplaku (29-06-2020)

  7. #6
    i regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-10-2007
    Vendndodhja
    Diku ne emigrim
    Postime
    688
    Faleminderit
    2
    22 falenderime nė 21 postime

    Pėr: Perse edhe ndaluar keriki i avancuar?

    Mua opsioni i kerkimit nuk me shfaqet fare.

Tema tė Ngjashme

  1. A ėshtė gjynah ose e ndaluar me e bart Kur'anin me vete?
    Nga Shpend Hajdari nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 18-08-2011, 08:01
  2. Argumente qė pse muzika ėshtė e ndaluar nė Islam.
    Nga Ummu_Linah nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 21-12-2010, 01:08
  3. Muzika a ėshtė harram ( e ndaluar ) nė Islam?
    Nga ramazan_it nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 16
    Postimi i Fundit: 30-07-2010, 16:39
  4. Duhani eshte i ndaluar ne Islam !
    Nga dallendyshi nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 03-06-2009, 22:43
  5. Berishes i eshte ndaluar USA...
    Nga PetritKola nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 09-07-2008, 20:28

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •