Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: ndihme...

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-10-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Question ndihme...

  Pershendetje. Si eshte forma e sakte e emrit Bato ne te shquaren?

  • Batoja
  • Batua


  Nese dikush me ndihmon do te isha shume mirenjohese.

 2. #2
  Pasioni pėr shkencėn Maska e KILI MERTURI
  Anėtarėsuar
  23-01-2008
  Vendndodhja
  evropė
  Postime
  1,856
  Faleminderit
  8
  14 falenderime nė 10 postime

  Pėr: ndihme...

  Tung,

  Pėr sa e njoh unė gjuhėn tonė, forma e drejt ėshtė BATUA

  Kili Merturi
  SHQIPĖRIA ETNIKE ĖSHTĖ GJAKU IM QĖ NUK FALET!
  Nė dreq tė mallkuar tė gjithė antishqiptarėt dhe tradhtarėt e kombit!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •