Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-05-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Fakulteti i Edukimit

  Pershendetje shok deshta me ju pyet se mos keni ndonje informat se qfare pyetje munden me ra ne provimin pranues ne fakultetin e edukimit dega matematik informatik dhe teknologji informatik

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-01-2020
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Fakulteti i Edukimit

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga guci11 : 13-01-2020 mė 05:39 Arsyeja: smartphones

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-01-2020
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Fakulteti i Edukimit


Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •