Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1

  Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

  TE USHQEHESH SHENDETSHEM ESHTE KAQ E THJESHTE MJAFTON PAK FRYMZIM DHE INFORMACION ,,,,  https://www.youtube.com/watch?v=IWRHmIu3Stw&t=98s

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-04-2019
  Postime
  2

  Pėr: Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

  shume i mire , e kam vendosur ta gatuaj kte fundjave dhe do u them si me doli.Sukseseee

 3. #3

  Pėr: Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

  Faleminderit e dashur , do te te peqeje dhe do e shikosh qe eshte shume i lehte si ushqim , gatim te mbare .

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •