pershendetje forumi
jam donaldi nga tirana
kam nji problem dhe dua ni zgjidhje se jam bo shum lomsh se nk i kpt
para 3 muajsh kam njof nje vajze ne insta ne gjermani me letra gjermane
kam folur,ka ardhur ktu per tme takuar tsh kerkon tme ndihmoj me letrat gjermane
do qe te martohemi
po dua te di se si funksionon
un ndodhem ne tr ajo ne gjermani per momentin
si funksionon kjo , ku duhet te paraqitem cfr duhet te bej dhe te kem un dhe ajo per kte martes
nqs keni mundsi tme ndihmoni jua di per nder
Flm