Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-03-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Fiset Shkrel dhe Bytyē

  Pėrshėndetje! Une jam anėtar i fisit Bytyē. Thuhet se prejardhja e kėtij fisi ėshtė nga Shkreli, pa tė dhėna mė tė hollėsishme mbi vllazninė apo fshatin brenda Shkrelit. Nė Shkrel dihet qė ekzistojnė familjet e fisit dhe disa familje anase ku hyn edhe fshati Xhaj. Sipas tė testeve gjenetike, as vllaznitė e fisit, as ato tė Xhajit, nuk kanė lidhje tė afėrta gjaku me Bytyēin.

  A ka kush ndonje informacion mbi pjesėn tjetėr tė Shkrelit? A ka vllazni tė tjera qė nuk kanė lidhje gjaku as me fisin as me fshatin Xhaj? A ka vllazni qė mund tė martohen me tė dy kėto popullsi?

  Po kėrkoj informacion nga dikush qė e njeh popullsinė, se materialet qė ekzistojnė i kam lexuar. Faleminderit!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mals : 06-03-2019 mė 01:58

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •