Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-02-2019
  Postime
  1

  Dashuria per atdhetaret e mi

  A ka ndokush mendim per kete temen \??

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,122
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Dashuria per atdhetaret e mi

  https://www.forumishqiptar.com/threa...ot-pėr-atdheun

  Ketu eshte po nje teme me te njejten permbatje.

  Sa i perket dashurise per atdheun, larg dhe te dashuruar ka nje shprehje greku.. ku shumica ikin cdo dite nga vendi i tyre.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •