Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-02-2019
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Dashuria per atdhetaret e mi

  A ka ndokush mendim per kete temen \??

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  159
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Dashuria per atdhetaret e mi

  https://www.forumishqiptar.com/threa...ot-pėr-atdheun

  Ketu eshte po nje teme me te njejten permbatje.

  Sa i perket dashurise per atdheun, larg dhe te dashuruar ka nje shprehje greku.. ku shumica ikin cdo dite nga vendi i tyre.
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •