Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2

Tema: Emigracioni

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-02-2019
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Emigracioni

  Pershendetje si kaluat.. Une kam lindur ne angli ne vitin 2000 dhe kam ardhur ne shqiperi ne vitin 2004. A ka ndonje mundesi qe une te perfitoj ndonje dokument. Ose mund te me ndihmoni me ndonje avokat emigracioni ne angli. Faleminderit

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Emigracioni

  Kontakto njehere me keta, https://www.facebook.com/ThealbanianLondon/
  jane faqja me e madhe ne angli mbase te ndihmojne.

  Megjithate ndonjehere faqet e medha nuk i lexojne te gjitha mesazhet, apo dhe nuk kane mundesi tju pergjigjen te gjitheve
  prandaj mund te komunikosh me faqe me te vogla te cilet mund te kene informacion dhe mbase te ndihmojne
  nje liste me shqiptaret e britanise e ke ketu
  https://forum.shqipopedia.org/thread...anis%C3%AB.45/

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar aimilius pėr postimin:

  Lazo (27-02-2019)

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •