Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-01-2019
  Postime
  1

  Pershendetje

  Pershendetje te gjitheve Shqipeve ne kete forum, jam i ri ketu, desha te pys ka njeri prej jush aftesi me hacking? kam ca pytje andaj pys dhe kerkoj ndihm, shpresoj te me pergjigjet ndonjeri haha , Flm dhe kaloni mir!

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,329
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Pershendetje

  Meso te punosh dhe te jesh i afte ti zgjidhesh problemet pa vjedhur, hacking eshte menyra e fundit e zgjidhjes se problemeve.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-07-2023
  Postime
  1

  Pėr: Pershendetje

  The complete look of your internet site is remarkable, not to mention the content material!
  also visit my net web page -eCommerce directories and sponsored links

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •