Close
Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 173
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Eurovision Song Contest 2019

  Gara Europiane e Kenges sapo nisi rrugetimin e saj. Nje maratone e gjate disa mujore qe kulmon ne Tel Aviv, Izrael ne 14, 16 dhe 18 Maj 2019.

  42 Vende pjesmarrese ne Edicionin e ketij viti, I 64-ti, ne gare per nje Trofe & Mikpritjen e ESC 2020 .


  https://eurovision.tv/

  https://en.wikipedia.org/wiki/Eurovi...g_Contest_2019

  https://wiwibloggs.com/eurovision-20...ing-countries/

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019

  SHQIPERIA  Suksese & Fat - Good Luck TEAM ALBANIA !

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019

  Good Luck Tania !

  Kėngėtarja Tania Doko, e cila me origjinė ėshtė nga Pogradeci, ka hyrė nė garėn e ngushtė pėr ta pėrfaqėsuar Australinė nė Eurovision, shkruan Magazina.al …….

  https://www.kultplus.com/muzika/shqi...ne-eurovision/

  Per me shume :

  https://en.wikipedia.org/wiki/Austra...g_Contest_2019

  https://taniadoko.com/bio

  https://www.forumishqiptar.com/threa...re-nė-Australi
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 20-01-2019 mė 18:08

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019  Teksa kenget nisin te zbulohen njera pas tjetres, fillojne dhe renditjet e para.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019


 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019

  Artistet e Perzgjedhur deri tani .


 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019

  Ne vend te 5-te ne renditjen aktuale te Wiwibloggs…...

  https://wiwibloggs.com/2019/02/18/po...bruary/233531/

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019

  Surprizė e paparė !!!  Njė vlerėsim nga Costa Rica

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019

  Tė gjitha kėngėt janė pėrzgjedhur tashmė & GARA e vėrtetė SAPO KA FILLUAR !

  https://en.wikipedia.org/wiki/Eurovi...g_Contest_2019

  https://www.youtube.com/playlist?lis...MM1OKZpl5nJZRX

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019

  .……. Njėherazi dhe sondazhet e preferencat !


 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019

  ARTISTET PJESMARRES:


 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019


 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019


 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019


 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019


 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019


 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019


 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019


 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019


 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,379

  Pėr: Eurovision Song Contest 2019


Faqja 0 prej 9 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •