Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,614
  Postimet n Bllog
  2

  Dhunuan deri n vdekje 21-vjearen, i kishte refuzuar pr seks

  Nj grek dhe nj shqiptar, t moshave 21 dhe 19 vje respektivisht, kan pranuar autorsin e nj krimi makabr n ishullin Rodos t Greqis, t ndodhur m 29 nntor. Ata ishin ekzekutort e nj studenteje 21-vjeare, q sipas burimeve lokale, kishte refuzuar t kryente marrdhnie seksuale me ta.


  T rinjt, t cilt ishin n efektin e alkoolit, nuk e kaprdin kt refuzim dhe nisn ta dhunonin at deri n vdekje. M e rnda vijon m tej, kur trupi i pajet i 21-vjeares sht transportuar me nj automjet, pr tu braktisur n nj plazh t izoluar t ishullit turistik n Egje.  Dy t rinjt ishin t dyshuar q n momentin e par q u gjet trupi i 21-vjeares Eleni Topalidhu, pasi ishin filmuar nga kamerat e siguris n qendr t qytetit t Rodosit. Kt ngjarje makabre ata e pohuan edhe para hetuesve, pas gati 24 orsh marrje n pyetje intensive.

  Tashm, dy autort e krimit monstruoz do t drgohen n gjykat pr tu njohur me masn e siguris. Ngjarja tronditi t gjith Greqin, madje mori edhe nota politike, pasi antart e Agimit t Art nisn nj fushat akuzash n rrjetet sociale ndaj t huajve n vend.

  Megjithat, kan qen vet familjart e viktims q krkuan q ngjarja t mos prdorej politikisht, por t marr vetm zgjidhjen e duhur n aspektin penal.

  Top Channel
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  978

  Pr: Dhunuan deri n vdekje 21-vjearen, i kishte refuzuar pr seks

  Paska ndodhur si me ate 22 vjecaren nga maqedonia qe e perdhunonte nje komshiu i vet i cili ishte manjak seksual dhe perdorte drogen rendshem. Ai e adhuronte dhe e pergjonte prej kohesh mirepo kur ajo u martua me nje 'mikun' e vet ai e vrau dhe trupin ia varrosi prane nje liqeni. Policia e kishte gjetur me pas dhe autori u denua nga organet maqedonase.

 3. #3
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,614
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Dhunuan deri n vdekje 21-vjearen, i kishte refuzuar pr seks

  Carli, cmendurirat skane fund...
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,862
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Dhunuan deri n vdekje 21-vjearen, i kishte refuzuar pr seks

  Cfare nuk na degjojne veshet o Zot nga keto monstra qe rrojne e bejne hije mbi dhe!

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Vendndodhja
  Shqiperi, Kosove, Cameri
  Postime
  203

  Pr: Dhunuan deri n vdekje 21-vjearen, i kishte refuzuar pr seks


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •