Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,743

  Burokracia nuk ka brire por vjen me vonesa.

  Ka mbi 2 muaj qe po shkoj ne ca zyra ketu ne shtetin ku jetoj ne Nju Xhersi
  dhe ca xherkoffs,po me mbajne pezull me pune letrash.
  Sot qe kulmi vizita me e fundit e 9ta apo e dhjeta dhe kur lashe zyren e atij
  burokratucit isha komplet konfuz dhe i trishtuar.
  I kam bere komplet letrat ne rregull si i kerkojne dhe po me mbajne ne limbo,pezull.
  Po pres per aprovim.
  Shkova ne gmail dhe i dergova nje mesazh vetes te yahoo maili.....
  Mesazhi qe ky

  Mos u merzit se jeta i ka keto....lol
  Nuk je vetem ti qe vuan keshtu..... loool.
  Behu burre lol dhe mos u anko dhe qaj si kalama si ai beba vogla 2 vjec(dos anos)lol
  qe ka humbur lugen e mualebise dhe qan njaaaa njaaaaa njaaaaa dhe qellon macokun me kocke pule loool
  Sikur erdha nje cike ne balance tani, me iku trishtimi..... nejse.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar benseven11 pėr postimin:

  Neteorm (26-11-2018)

 3. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,510

  Pėr: Burokracia nuk ka brire por vjen me vonesa.

  Hahahaahahahaha...
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •