Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5

Tema: Endrit Shani

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,946

  Endrit Shani

  Kompozitori i ri & i talentuar, i Kengeve te bukura Shqipe, hite & te suksesshme .

  Njė penė e spikatur e brezit te ri, me individualitet dhe premtuese pėr tė lėnė gjurmė.
  Kompozimi: Endrit Shani - Poezia: Alban Skenderaj
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 07-11-2018 mė 12:17

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,946

  Pėr: Endrit Shani

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Vedat Ademi - Oqean

  Kompozimi: Endrit Shani - Poezia: Pandi Laēo

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,946

  Pėr: Endrit Shani  Kompozimi: Endrit Shani - Poezia: Olti Curri

  Vendi I Katėrt nė Festivalin e Kėngės '52.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 11-01-2020 mė 12:50

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,946

  Pėr: Endrit Shani  Lind Islami - Bregu i Vjeter (KM 2013)

  Kompozimi: Endrit Shani - Poezia: Vlashent Sata

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,946

  Pėr: Endrit Shani  DĖSHIRĖ - Rosela Gjylbegu

  Kompozimi: ENDRIT SHANI - Poezia: ENDRIT MUMAJESI


  TOP 10 - Festivali i Kėngės '51.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •