Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1

Tema: Endrit Shani

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,330
  Faleminderit
  251
  343 falenderime nė 321 postime

  Endrit Shani

  Kompozitori i ri & i talentuar, i Kengeve te bukura Shqipe, hite & te suksesshme .

  Njė penė e spikatur e brezit te ri, me individualitet dhe premtuese pėr tė lėnė gjurmė.
  Kompozimi: Endrit Shani - Poezia: Alban Skenderaj
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 07-11-2018 mė 12:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •