Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 90
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Shqiptaret per Shqiptaret 62
  Started streaming 95 minutes ago

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"

  Termetet trondisin Shqiperine! Shumė familje kanė nevojė pėr ndihmėn tonė! Earthquakes rattle Albania! Many families need our help!
  Bashkohu me ne, ndihmo edhe ti! Join us, donate
  https://www.gofundme.com/f/elvisnaci
  Pay pal: fondacionifirdeus1@gmail.com
  Adresa e Te dhenat bankare ne Zvicėr: Name: Firdeus
  Adresse: Uetikon am See
  Konto Nr.: 15-387081-5
  IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"
  Shqiptaret per Shqiptaret [62] Maratona e bamiresise!
  Streamed live 15 hours ago

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Mblodhen 20 mije euro te kuronin vajzen, ajo i nderoi jete te gjithe shumen e dhuron per Shqiptaret!

 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Madheshtore, dhuron live 1.5 milion Euro
  Dec 1, 2019

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Shqiptaret per Shqiptaret - Maratona e Bamiresise
  Streamed live 14 hours ago

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Ja shuma marramendėse qe dhuruan pėr tė prekurit nga termeti familja mė e pasur shqiptare
  Dec 3, 2019
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 04-12-2019 mė 16:00

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Telefonata shokuese - Une po vdes nga kanceri dhe 35 mije euro dhuroj per ata qe do te jetojne
  Dec 4, 2019

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"

  Nuk eshte Shqiptar, telefonon live dhe dhuron 85 mije euro per Shqiptaret!
  •Dec 5, 2019


 10. #50
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Elvis Naēi tregon nga cili shtet dhuruan me shumti para shqipetaret
  Dec 5, 2019

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Prifti qe telefonoj Elvis Naēin -ajo qe tha Prifti ishte madheshtore
  Dec 5, 2019

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Shqiptari qe la Zvicren dhe u fute nen gjermadha per te shpetu jete telefonon live
  7 dec. 2019

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Tlefonuesi nga Gjermani dua te jap kaq para sepse me duket pake kemi bere
  8 dec. 2019
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 08-12-2019 mė 14:15

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  1:11:43 / 3:25:20
  “Shqiptarėt pėr Shqiptarėt” Emisioni i plotė - 11 dhjetor, 2019 - (I plotė)
  7 dec. 2019
  Shqiptaret per Shqiptaret

  Tėrmeti katastrofik i 26 nėntorit tronditi jo vetėm Shqipėrinė, por edhe Kosovėn. Nėn rrėnojat e tėrmetit nė Durrės u nxorėn tė pajetė edhe dy vėllezėrit kosovarė, Isa dhe Shemsi Abazi.
  Vdekja e tyre la pas shumė dhimbje, pasi tė dy vėllezėrit lanė jetimė nga tre fėmijė tė vegjėl, por edhe pėr faktin se pak vite mė parė ishte ndarė nga jeta njė tjetėr djalė i kėsaj familjeje. Mbrėmjen e sotme nė emisionin “Shqiptarėt pėr Shqiptarėt”, nw News24 ėshtė pasqyruar pak nga dhimbja e thellė e familjarėve Abazi nė Gjilan.
  Elvis Naēi dhe Sidrit Bejleri kanė vizituar familjarėt, duke iu dhėnė edhe njė lajm tė mirė, pėr t’ua lehtėsuar sadopak dhimbjen. Elvis Naēi tha se ka nisur puna pėr ndėrtimin e shtėpisė sė familjes Abazi, me fondin e mbledhur nga shqiptarėt nė mbarė botėn pėr tė prekurit nga tėrmeti.
  Gjithashtu, Naēi deklaroi se iu ėshtė vendosur edhe njė pension 1 mijė euro, 500 euro pėr fėmijėt e njėrit vėlla, dhe 500 pėr fėmijėt e tjetrit.
  Kategori

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"

  Mesuesi nga Italia qe emocionj Elvis Nacin dhuroj kaq para
  8 dec. 2019

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  94 vjecari dhuron 10 mije euro! Dhashe pak, Zoti ju dhente me shume.
  9 dec. 2019
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 09-12-2019 mė 16:18

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Kemi mbledhur rreth 7 milion Dollare! Banesa do marrin ata qe e meritojne! S'ka vend per abuzime!
  9 dec. 2019

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"


  Mallėngen "Shqiptarėt..." mėsuesja e gjuhės shqipe nė Itali. Telefonon live e jep kėtė donacion...
  10 dec. 2019

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Kam njė kėrkesė pėr shqiptarėt!". Elvisi: Ja e vėrteta e telefonatės qė na tronditi tė gjithėve
  10 dec. 2019

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,114

  Pėr: "Shqiptaret per shqiptaret"  Pashe ne enderr nje kiamet, mu duken skenat e njejta si ne Thumane! Dhuroj 1000 Euro
  10 dec. 2019

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •