Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2018
  Mosha
  38
  Postime
  10
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Barcaleta nga miku_yt

  Babai i Mirit ishte ēmendur nga gėnjeshtrat e birit tė tij dhe vendosi
  tė blejė njė robot pėr gėnjeshtrat, nėse dikush gėnjente roboti ja fuste me shpullė.

  Njė ditė, Miri kthehet shumė vonė nė shtėpi dhe e pyet babai:
  «Miri pse u vonove?»

  «Njė shoku im u pėrplas me biēiklete dhe vajta nė spital ta shikoja» thotė Miri.

  Direkt roboti u aktivizua ndaj gėnjeshtrės, shkon dhe i jep njė shpullė Mirit.
  «Miri mos gėnje dhe mė thuaj pėrse u vonove?» kėmbėngulte babai.

  «Isha te shtėpia e Tonit dhe po lexonim mėsimet» thotė Miri.

  Roboti aktivizohet prap dhe shkon e i jep njė shpullė tjetėr Mirit.

  «Miri thuaj tė vėrtetėn» thotė babai.

  «Mirė, mirė, po shikonim njė film. porno…» thotė Miri.

  «Turp tė kesh Miri, unė nė moshėn tėnde, asnjėherė nuk shikoja filma tė turpshėm..»

  Aktivizohet roboti dhe i jep njė shpullė babait.

  Mamaja e Mirit qė ndiqte gjithė bisedėn, i thotė burrit tė saj me ironi:

  «Εpo, patjetėr, ēa prisje tė bente!! Yt bir ėshtė.»

  Kthehet roboti dhe i jep njė shpullė dhe asaj…

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,151
  Faleminderit
  435
  524 falenderime nė 441 postime

  Pėr: Barcaleta nga miku_yt


 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  miku_yt (20-10-2018)

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2018
  Mosha
  38
  Postime
  10
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Barcaleta nga miku_yt

  Hahaha e bukur dhe ka me shume lezet kur barcaletat degjohen sesa kur lexohen.

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar miku_yt pėr postimin:

  SERAFIM DILO (18-10-2018)

 6. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2018
  Mosha
  38
  Postime
  10
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Barcaleta nga miku_yt

  Dy femra njihen tek stacioni i autobuzit dhe diskutojnė pėr bijat e tyre.

  Thotė njėra:
  «Vajza ime ėshtė 25 vjeēe.
  Para 3 vjetėsh kishte lidhje me njė avokat tė pasur qė kishte Porsche…
  Nė fejesėn e saj bėmė njė festė ētė tė them…madhėshtore!
  ētė tė them muzikė, orkestėr, shumė njerėz!…. por brenda muajit u ndanė.

  Mė pas u lidh me njė doktor me Ferrari. Ai kishte mė shumė para…
  U fejuan dhe bėnė njė aheng qė zgjati 3 ditė.
  Por nuk zgjati. Pėr 2 muaj u nda dhe nga ai.

  Mė vone u martua me njė politikan.
  ētė tė them… lekė me bollėk… Bėj hesap kur u martuan bėmė njė festė qė u shurdhua e gjithė bota….
  Por dhe me atė u ndanė pas njė muaji…

  Tani kohėt e fundit ka njohur njė Drejtor banke…
  Aty tė shohėsh lekė… Vila, makina…
  Kur u njohėn shkuam ta festojmė nė klub dhe qerasi gjithė njerzit….
  Por dhe me atė nuk shkojnė mirė ka mundėsi tė ndahen.

  Por leri tė miat aman, ja mė thuaj ti… Mė thuaj pėr vajzėn tėnde.»

  «Ε… ētė tė them… dhe e jona kur*ė ėshtė, por nuk e festojmė kaq shumė!!!»

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •