Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,912

  Gjurm Shqiptare - Si po zhduken shqiptart e Tivarit...?!

  Top Channel Albania
  Publicerades den 6 okt. 2018
  Si po deformohet historia e Tivarit ?
  far fshehin autoritetet malazeze?
  Si u zvendsuan objektet e kultit?
  Prse Gjergj Kastrioti e rrethoi Tivarin?
  Ku ndodhet simboli i Balshajve?
  Si jetojn sot shqiptart e asimiluar?

  Ndiqni t plot dokumentarin e gazetarit Marin Mema  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 06-10-2018 m 16:58

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,912

  Pr: Gjurm Shqiptare - Si po zhduken shqiptart e Tivarit...?!  Qyteza shqiptare ku nuk ka m shqiptar. Si u zhdukn? - Gjurm Shqiptare
  Feb 8, 2020


  Top Channel Albania

  Zbuloni qytezn dikur plotsisht shqiptare e ku sot nuk ka m shqiptar. Ku ndodhet dhe si u zhdukn shqiptart? Fakte tronditse... Mos humbisni videon e plot t dokumentarit t gazetarit Marin Mema.

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •