Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,765

  Memorial pr vendin ku u rrit Presidenti Rugova -

  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 05-10-2018 m 14:15

 2. #2
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,481

  Pr: Memorial pr vendin ku u rrit Presidenti Rugova -

  Te ndjerin sa ishte gjall e fyen dhe denigruan rende! Vetem se ne ndryshim nga Thai, ne kulmi e luftimeve, nuk u largua nga Dardania ndonese nuk ishte pjestar i ushtrise lirimtare..
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 3. #3

  Pr: Memorial pr vendin ku u rrit Presidenti Rugova -

  Perve Rugoves qe memorialet dhe bustet i meriton...edhe se busti nuk ishte ndonje veper kush e di... ajo qe bie ne sy ishte a ishin flamuret dardan....

  Sikur po behet lemsh kjo puna e flamurve,po behet me tifozllik ekipesh. Ca perdorin flamurin me harten e Kosoves,Vetvendosja perdor flamurin kuq e zi,keta perdorkan ate dardan,mungon edhe ndonje flamur Ilir apo i Lidhjes se Prizrenit dhe jemi ne rregull...Do ket Kosova me shum flamuj se sa Ramushi ka zevendeskryeministra.

  Ramushi i beri 100 zevendesministra apo akoma me 60 a 70 e ca eshte ?
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 13-10-2018 m 21:38

 4. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  Kreksi (28-11-2018)

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,616

  Pr: Memorial pr vendin ku u rrit Presidenti Rugova -

  Ata jane 80 zevensa qe do ti kushtoje Kosoves me penzione. ...keta e fituan lloton. ..
  Askush nuk te pyt: 'ka bere atedheu per ty por 'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,765

  Pr: Memorial pr vendin ku u rrit Presidenti Rugova -

  N demokraci nuk ka pushtet t prhershm, por qeverisje pr nj period t caktuar.
  Demokracia sht qka deshiron ki drejt.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 29-11-2018 m 05:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •