Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  703
  Faleminderit
  2
  25 falenderime nė 24 postime

  Nje faqe e dedikuar studimeve dhe analizave

  Kerkoni nje faqe ku te gjeni materiale te besueshme? Atehere vizitoni faqen Studime shendetesore. Aty do te gjeni gjithashtu edhe shume hulumtime shkencore per ata qe duan te informohen nga burime te verteta dhe te besueshme.

 2. #2
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,386
  Faleminderit
  202
  138 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Nje faqe e dedikuar studimeve dhe analizave

  Mund te bejme ndonje shkembim me https://tregti.al ?
  Silence is golden.

 3. #3
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  703
  Faleminderit
  2
  25 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Nje faqe e dedikuar studimeve dhe analizave

  ok mund te vendosesh ankor text Studime Shendetesore hulumtime Shkencore

 4. #4
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,386
  Faleminderit
  202
  138 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Nje faqe e dedikuar studimeve dhe analizave

  ...done.
  Silence is golden.

 5. #5
  i regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-10-2007
  Vendndodhja
  Diku ne emigrim
  Postime
  703
  Faleminderit
  2
  25 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Nje faqe e dedikuar studimeve dhe analizave

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  ...done.
  Ok u be edhe nga mua, por nderroje tekstin ne studime shendetesore

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar driniluka pėr postimin:

  Lazo (05-09-2018)

 7. #6
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,386
  Faleminderit
  202
  138 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Nje faqe e dedikuar studimeve dhe analizave

  Vetem se e ke shkruar trageti lol mundesisht nderroje ne Njoftime falas
  Silence is golden.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •