Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-11-2011
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  A keni qene ne Valbone?

  Nuk kam qene mdonjehere ne Valbone dhe doja ta beja rrugen me makine bashke me familjen. Cfare rruge te ndjek dhe ku me rekomandoni te rri atje? Cdo sugjerim do me ndihmonte (si psh ku mund te ndaloj rruges etj). Ju falenderoj paraprakisht miq

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-11-2017
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: A keni qene ne Valbone?

  Pershendetje mbase keni qene , po ne valbone kam qene e ta rekomandoj ty e kujdo esht super vend. Edhe pse tani kane filluar ta shkaterrojne .
  Atehere jane dy rruge njera nga Liqeni Komanit rruga e vjeter dhe tjetra ka Rruga Kombit shume e sigurte e thjeshte.kalon kufirin doganen me kosoven futesh ne prizren nga aty do vashdosh per Bajram Curri qyteti tropojes.
  Ke vende ku mund te ndalosh e te shohesh te pini te hani etj.
  Udhetim te mbare nese do shkoni kurdohere.

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •