Close
Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 163
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  ERVIS MARTINAJ KERCENOI ME VRASJE OFICERIN E POLICISE 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  A1 Report - Rrfehet grabitsi: Kisha borxhe bixhozi, m krcnonim me jet

  DURRS - Kisha borxhe bixhozi, t cilat nse nuk i ktheja krcnohesha me jet nga borxhlijt ndaj vendosa t grabis bankn. Kjo ka qen dshmia para trupit gjykues e 31-vjearit Alban Duka, i cili s bashku me shokun e tij 41-vjearin me iniciale G.K i arrestuar gjithashtu nga policia grabitn rreth 35 mij euro nga nj bank e nivelit t dyt n Durrs, mesditn e s mrkurs.

  Alban Duka, i cili gjat grabitjes ishte maskuar si nj moshuar me nje mask q dukej qart s ishte punuar nga nj profesionit ort e para t mngjesit t sotm doli para trupit gjykues, ku u njoh me masn e siguris arrest me burg q gjykatsi Fejzo Hysi kishte rezervuar pr t.

  E njjta mas sigurie u krkua dhe nga prokurori i shtjes Bledar Bejko.

  Duka ka rrfyer prpara trupit gjykues edhe motivet q e shtyn t grabiste.

  Un kisha shum borxhe pasi jam nj frekuentues i rregullt i bixhozit, prej kohsh shum e borxheve vetm po rritej, ndrsa ata q m kishin dhn borxh kishin filluar t m krcnonin me jet nse nuk u ktheja parat. Ata m nxisnin t bja do gj pr tu kthyer parat, ndaj vendosa t grabis bankn. Kshtu ka pohuar para trupit gjykes Alban Duka, i cili ka pranuar t bashkpunoj me drejtsin pr zbardhjen e ksaj ngjarjeje. 3. #43
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Ja aksioni 12 orsh q u prmbyll me ekzekutimin e vrassit t komandantit

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Kruj, prishja e furrave t glqeres prplasen pronart me policin


 5. #45
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  5 Aksidentet M Misterioze N Shqipri


 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Vrasja e Arieles pamje te renda

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Plot 15 plumba jan shkrepur n drejtim t Fatbardh Licit mngjesin e ksaj t premteje n qytetin e Shkodrs.

  N momentin kur u qllua me breshri automatike, 53 - vjeari ishte duke pir kafen e mngjesit n nj nga lokalet q ndodhen n Unazn Perndimore t qytetit, n zonn e njohur si ish-Poeria n Kiras.

  Lici ka qen i vetm kur nj automjet tip Mercedes-Benz u ndaluar para lokalit rreth ors 07:15 minuta dhe nj person me mask iu afrua me shpejtsi duke qlluar n drejtim t tij me automatik tip Skorpion. Nga t shtnat, mbeti i vdekur n vend.

  Autori, ende i paidentifikuar, u largua me makin dhe 10 minuta m pas blut e Shkodrs jan njoftuar se n zonn e Dobrait, 3 kilometra larg vendit t ngjarjes, autovetura e prdorur prej tij po digjej.

  Pista kryesore mbi t ciln po hetohet sht ajo e hakmarrjes. Viktima sht akuzuar si autor i vrasjes s Astrit Kurmemajt, ngjarje e ndodhur 7 vite m par.

  Fatbardh Lici, i cili sht kunati i Lul Kulls, ndaj t cilit u krye nj atentat me min me telekomand n Shkodr. Por sipas policis, nuk ka t dhna q ngjarjet t ken lidhje me njra tjetrn.

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Masakra n Resulaj, kryebashkiaku i Selenics: U shuan dy familje
  10/08/2018 -

  Kryebashkiaku i Selenics, Prparim Shameti, n nj lidhje telefonike pr Report Tv, u shpreh se nga masakra me tet t vrar n fshatin Resulaj jan shuar dy familje.

  sht ngjarje jashtzakonisht e rnd dhe tronditse. Jan shuar dy familje nga ai fshat. Po shkoj n vendin e ngjarjes., tha Prparim Shameti, kryebashkiak i Selenics

  Ridvan Zykaj, 24-vjear, hapi zjarr me breshri kallashnikovi duke vrar tet persona, antar t nj fisi.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus
  Report TV - Emisioni Shtypi i Dits dhe Ju, gazetat dhe telefonatat 11

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus
  VLOR- Mund t konsiderohet si tragjedia m e rnd e ndodhur vitet e fundit n Shqipri. Pamjet q vijn nga tre banesat e fshatit Resulaj n Selenic shkojn prtej imagjinats. Tet arkivole kan dal njri pas tjetrit nga tre shtpi, t cilave iu kan mbetur vetm tre antar.

  Mes vajit, kujs e lotve t afrmit i kan ndjekur nga pas arkimortet me trupat e tet familjarve. Ata po varrosen n tet gropa t hapura n tokat e tyre pr t uar n vend amanetin e gjyshit, Demir Zykajt i cili krkonte t varrosej n tokn e tij kur t vdiste.

  Ksaj masakre kan mundur ti shptojn vetm tre djem t familjes Zyka, t cilt nuk ndodheshin n shtpi. Nga familja e Besimit ka shptuar vetm nj djal, ndrsa nga familja e Azemit dy djem, njri nga t cilt ndodhet n Greqi.

  Edhe dy djemt e tjer q kan shptuar nuk kan qen n banes n kohn kur ka ndodhur ngjarja e rnd. Njri prej tyre punonte n nj restorant n Vlor.

  EMRAT DHE LIDHJET E VIKTIMAVE ME NJERI-TJETRIN

  1- Demir Zykaj, 75 vje (Vellai i gjyshit t autorit)
  2- Perrie Zykaj, 78 vje, (Gruaja e Demirit)
  3- Besim Zykaj, 42 vje (Djali i demirit)
  4- Vasilika Zykaj 40-vje, (Gruaja e Besimit)
  5- Sara Zykaj, 15 vje (Vajza e Besimit)
  6- Ledjon Zykaj, 8 vje (Djali i Besimit)
  7- Azem Zykaj 49-vje (Djali i Demirit)
  8- Afrdita Zykaj 47-vje (Gruaja e Azemit)

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Ora News - Kor, t armatosur e me maska hyjn n banes dhunojn familjarin

  Tentuan t grabisin banesn, hajdutt perleshen me pronarin. Ngjarja e rnd u regjistrua mbrmjen e s diels (12 gusht) n fshatin Porodin t Kors.

  Engjellush Dinkallari ka treguar me detaje dinamikn e ngjarjes . N nj gjendje t rnduar psikologjike 38- vjeari ka pohuar se gjithka ka ndodhur n sy t dy fmijve t tij t mitur.

  Hajdutt e maskuar dhe me arm n dor kan krcnuar dhe dhunuar edhe bashkshorten e tij.

  Engjellush Dinkallari: "Ishte ora 22:00 dhe hyra n shtpi. Nusja m tha hajdut n koridor. Kur shoh 4 persona t armatosur hyjn direkt n dhom ku isha un, fmijt, nusja dhe nna. Un shtyj dern, ata shtyjn dern nga koridori pr t hyr n dhom. Terror i papar, dhe siklet i madh."

  Grabitsit kan goditur edhe t afrmit e Dinkallarit. I tronditur , nga ngjarja 38- vjecari ka br apel policis t kap sa m par autort.

  Vjedhjet dhe grabitjet jan kthyer n nj fenomen tepr shqetsues pr juglindjen. Dhjetra banesa jan vjedhur n fshatin Porodin dhe Boboshtic ndrsa shum prej pronarve jan dhunuar nn krcnimin e armve. Ndrsa policia ende nuk ka asnj autor t ndaluar

  "Menjher n vendngjarje, kan shkuar shrbimet e Policis ku sipas deklarimeve t pronarit t baness, autort dyshohet se kan qen t maskuar e armatosur dhe gjat tentativs pr t vjedhur, kan lnduar leht njrin prej pjestarve t familjes dhe m pas jan larguar duke mos arritur t realizojn vjedhjen,"-rapoton policia.
  Policia ka ngritur pika t shumta kontrolli dhe po bhet krehja e zons me qllim identifikimin, kapjen e autorve si dhe zbardhjen e rrethanave t ngjarjes.
  Pr m shum lexoni n:
  vidio
  https://www.youtube.com/watch?v=35baDVdH2XI
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 15-08-2018 m 02:41

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Fier, t dieln u martua, t hnn djeg shtpin burrit, policia: Tentoi t mbys dhe 2 vajzat e saj
  Fier- Polica e Fierit zbardh detaje t reja n lidhje me ngjarjen e ndodhur nj dit m par n fshatin Grecalli t Fierit ku shtetsja Rudina Kishta, 42 vjee i vuri flakn baness s bashkjetuesit t saj. Policia thot se gruaja para ktij akti ka tentuar t mbys edhe dy vajzat e saj t mitura.

  Burime t Shqiptarja.com dhe Report Tv bjn me dije se dy vajzat jan shptuar rastsisht nga nj kalimtar i rastit. I riu, identiteti i t cilit nuk bhet me dije ka par skenn dhe sht afruar. N polici ai ka thn se ka par gruan teksa iu zhyste kokn n uj vajzave t mitura, por ka mundur ta ndal.

  Msohet gjithashtu se t miturat jan marr n mbrojtje dhe jan transferuar n nj institucion kujdesi n kryeqytet.Policia e shoqroi nj dit m par gruan 42-vjeare pr ta marr n pyetje. Kjo e fundit, sipas burimeve, ka thn se nuk e ka vn ajo flakn edhe pse ka qen e mrzitur me burrin. Ajo ka treguar se sapo ka dal n oborr ka par flakt t cilat sipas saj, mund t ken ardhur si pasoj e ndonj shkndije elektrike.

  Bashkshorti i saj, Ardian Gjika tha se e kishte marr n shtpi nj dit m par dhe pas nj sherri Rudina iu kishte br gjmn.

  "Dje e mora nga shtpia me gjith plaka. Ka br presion dhe m hert ajo. Ajo vuri njher zjarrin edhe m prpara. Dje u martova me at, sot m dogji shtpin. M thoshte do m drgosh te nna dhe un i thash kam pun. Jam 100% i sigurt q ajo e ka djegur shtpin"

  Ardian Gjika


  Pr ngjarjen foli edhe kryefamiljari Trifon Gjika vjehrri i Rudins, i mbetur mes katr rrugve pasi shtpia ku jetonin u shkrumbua komplet, pavarsisht mbrritjes s shpejt t shrbimit zjarrfiks.

  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 15-08-2018 m 02:49

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Pamje ekskluzive, far mbeti pas 'Far West'-it n Kamz, 70 plumba dhe tritol ndaj familjes Halili
  14 aug. 2018
  Tiran- Kamza sht zgjuar kt t mart n Far West ku ndaj vils s vllezrve Halili mes tyre dhe Shklqim Halilit jan shkrepur 70 plumba automatiku dhe sht hedhur n oborrin e saj nj sasi tritoli. Fatmirsisht nuk ka asnj t lnduar n njerz pasi 8 pjestaret e familjes, mes tyre dhe fmij kan qen n gjum ndrsa plumbat jan prhapur gjithandej nga parkingu e deri n katin e 4 t vils ku banonte nj prej vllezrve.Policia ka nisur hetimet pr zbardhjen e motiveve t ktij atentati pa viktima ndrsa pistat e hetimit jan shtrir nga nj atentat pr eliminimin e vllezrve Halili deri tek nj mesazh krcnues pr ta. Gjithka sht regjistruar n ora 02:02 minuta t mngjesit t ksaj t marte ku nj automjet i identifikuar si Fuoristrad ML sht ndalur n Bulevardin Blu para baness s Halilajve dhe kan hapur zjarr duke qlluar nga dy knde t ndryshme.

  Breshria e zjarrit ka zgjatur m pak se 2 minuta shprehen jasht kamerave vllezrit Halilaj t cilt po ashtu sqarojn se skan asnj konflikt me nj person apo persona q do donin ti eleminonin. Pasi kan hapur zjarr dy autor t dyshuar kan shprthyer nn bordin e automjetit BM q shihni n pamje nj sasi eksplozivi e cila gjat shprthimit ka dmtuar dy mjete BM dhe nj Volsagen duke psuar dme t konsiderueshme.

  Pak minuta pas ktij krimi Policia e Shtetit ka mundur t gjej n Larushk t Fush-Krujs nj zon e cila ndodhet 10 minuta larg Kamzs nj Fuoristrad ML t djegur. Si dhe shihni n kto pamje sht kjo ML e gjetur e djegur n bordin e t cils ndodhen dhe dy skeletet e armve t zjarrit kallashnikov.

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus  25 aug. 2018

  Mallakastrioti n Report TV: Djali i xhaxhait m goditi me sopat paraders s policis n Ballsh


  Detaje t reja vijn nga ngjarja e Ballshit, ku disa kushrinj u konfliktuan me njri-tjetrin dhe njri prej tyre u godit me spat nga kushriri i tij i par.

  Sokol Lalaj, i goditur me spat nga djali i xhaxhait, ka folur pr Report Tv nga spitali dhe ka treguar versionin e plot t ngjarjes.

  Jemi nga orushi i Mallakastrs. Un isha para ders s policis n Ballsh, po prisja t vinin pleqt, se xhaxhai kishte br debat me vllain, kemi konflikte tokash. Kishim konflikt prej vitesh pr 3.2 dynym tok t mbjell me ullishte. Ato toka po na vrasin, po na presin. Kur po prisja, vjen djali i xhaxhait nga lart me makin, me spat. Un isha tek nj lokal aty. Po t doni vemi shohim edhe vendin. M qlloi me spat, ofendoi m shau, m tha “ju do rrihni babain tim”? Filloi po m godiste me bishtin e spats, m qlloi n trup, ku t m zinte spata. Un isha afr policis, nuk mu dha rasti t vija tek policia. Ai m qllonte, un vetmbrohesha. Pastaj, pr nj moment i bie spata nga dora. Un iu qepa nga mbrapa, e zun polict, e mori polici, at djalin e futn brenda. Mua m nisn me urgjenc ktu n Fier n spital. Shkaku i sherrit jan tokat. Pr ato toka po hahemi po grihemi. Krkoj ndihmn e shtetit. Jam n hall t madh. Po vritemi pr higj. T vij shteti. Mua m qlloi Fatjon Lalaj. Un me djalin para sherrit flisnim, ishte n Island me vllain tim.

  Sokol Lalaj, i plagosur nga kushriri
  Lalaj sht plagosur n t dy kraht, por fatmirsisht ka shptuar pa dmtime serioze pr jetn. Ai sht shtruar n spitalin e Fierit ku ndodhet nn kujdesin e mjekve. ders s policis n Ballsh
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 26-08-2018 m 05:22

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Krimet q tonditn vendin n 2018/ 26 vrasje me dashje n 8 muaj, m e rnda masakra e Selenics
  Publicerades den 25 aug. 2018
  Tiran- 38 persona jan vrar n Shqipri 8 muajt e fundit, n 26 ngjarje kriminale. Nj bilanc lufte, q ka nisur me vrasje mafioze, e krime pasioni dhe ka prfunduar me masakrn e Selenics n Vlor. Duke iu referuar t dhnave t INSTAT dhe Policis Shqiptare, Report TV zbulon se q nga 1 janari i 2018-s deri n 25 gusht, kan ndodhur 26 vrasje me dashje. Shumica e autorve t ktyre vrasjeve jan sot n pranga nga Policia.

  Q n ditt e para t janarit vendi do t tronditej nga vrasja e Emiljano Boit, Devi Kasamit dhe krimit t pasioni nga Aldison Belulaj. Emiljano Boi u ekzekutua vetm 2 muaj pasi doli nga burgu, ku ishte dnuar pr tentativ vrasje. Pak dit m von Aldison Belulaj ka vrar ish-t dashurn e tij Ariela Muratin dhe m pas veten.

  Nj ndr vrasjet tipike mafioze ishte atentati ndaj Devi Kasmit. Ai u qllua posht shtpis s tij dhe autori i dyshuar dhe arrestuar sht greku Efthymiou Efthymious.

  Vrasja e Devi Kasmit u organizua nga nj grup kriminal, dhe pr vdekjen e tij dyshohet se u paguan shuma t mdha parash.

  Tirana u trondit prsri n muajin shkurt ku u vra Memli Begalla. Pr kt ngjarje jan arrestuar Denis Demiri dhe Ardian Serezi. Begalla u qllua me 1 plumb n kok dhe shkak dyshohen konfliktet e vjetra.

  Vrasjet n familje dhe atentatet pr shkak t s shkuars kan vijuar edhe n qytete t tjer, si Durrsi, Pogradec, Dibr etj.

  N muajin prill n Tiran u vra Mario Majollari. Ai ishte kthyer nga Suedia pasi iu refuzua azili. Autori i dyshuar sht Kastriot Gjuzi, i cili dyshohet se e vrau Mario Majollarin pr shkak t gjakmarrjes. N vitet 2000 babai i Marjo Majollarit, kishte vrar vllain e Kastriot Gjuzit.
  N 8 qershor nj tjetr krim pasioni tronditi Tirann. Xhaferr Mata vrau ish-t dashurn e tij Xhuljeta unin dhe m pas veten. 31-vjeari dyshohet se e vrau pasi 19-vjearja refuzoi t vazhdonte lidhjen me t.

  Kejsi Hysa u vra n Nikl dhe u gropos n nj fush me kanabis. N Shkodr n 15 korrik u vra Boran Brana dhe bashkjetuesja e tij Silvi Ndoci. Nj vrasje ku Policia nuk ka ende asnj autor t dyshuar.

  Vrasja e 8 personave nga Ritvan Zykaj n Selencis t Vlors, sht nj ndr ngjarjet m t rnda t ktij viti. As n vitin e mbrapsht 1997 nj person i vetm nuk kishte vrar 8 persona t tjer n Shqipri. Monstra i Selenics shoi 2 familje t fshatit Resulaj dhe shkak ishte se e akuzonin pr vjedhjen e pulave. 24-vjeari sht sot pas hekurave.

  38 t vdekur n kto 8 muaj ngren alarmin pr autoritetet, pr nj tjetr amnisti pr armt, n mnyr q kto ngjarje t mos ndodhin m. 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Llalla rekurs ne Gjykaten e Larte per sekuestrimin e pasurise
  RTV KLAN
  Publicerades den 24 aug. 2018
  Ish-Prokurori i Prgjithshm Adriatik Llalla depoziton rekurs n Gjykatn e Lart kundr vendimit q i sekuestroi nj pjes t pasuris. Tv Klan mson se ankimimi sht depozituar pak dit m par n kt gjykate. Lvizja e Llalls vjen pasi edhe Gjykata e Apelit t Krimeve t Renda la n fuqi vendimin e shkalls s par pr sekuestron e pasuris me nj vler rreth 1 milion Dollar n Korrik t ktij viti.

  Bhet fjal pr nj apartament n Durrs dhe mbi 22 mije metr katror tok ar n Tiran t cilat sipas prokurorve nuk jan t justifikuara .Prokuroria e Krimeve t Rnda po e heton ish-Kryeprokurorin pr deklarim t rrem t pasuris, mosdeklarim t hollash n kufi dhe pastrim parash.

  Ish-kryeprokurori nuk iu nnshtrua procesit t Vettingut. Ai krkoi t largohej vullnetarisht nga sistemi, pasi dorzoi tek presidenti Ilir Meta, dorheqjen nga funksionet e magjistratit dhe nga e drejta q i njeh ligji pr tu emruar gjyqtar n apel.

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus
  KRIMET KUNDER PASURISE NE 2018

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus  Report TV
  Published on Aug 26, 2018

  Report Tv siguron ekskluzivisht prgjimet e dosjes q zbardhi krimin makabr n Vlor me dy viktima. Nn e bir, Olsi dhe Selkie Hoxhallari u vran e dogjn t banesn e tyre nga nusja Hysnije Hoxhallari.

  Prgjimet e kryera nga policia dhe prokuroria e Vlors zbardhn krimin makabr q m 22 Janar t 2018 tronditi Vlorn ku nn e bir u vran dhe dogjn t gjall nga nusja e shtpis dhe i dashuri i saj.

  Report Tv ka siguruar nj kopje t ktyre prgjimeve, prgjime n t cilat Hysnie Hoxhallari bashkshortja e Olsi Hoxhallarit t vrar e djegur brenda shtpis s tij sbashku me nnn, sht kapur mat n tentativ pr t zhdukuar disa karta telefoni sim.

  Ajo kt bised e ndan me motran e saj. Biseda sht br pak or pas krimit makabr dhe Hysnia krkon ti gjej nj vend t sigurit kartave telefonike.

  Hysnija: Ku ti l un kto moj qyqa?

  G: Cfar jan ato? Hysnie: Ja me kto kapackat e numrave.

  G: Po mir moj hidhi.

  Kshilln pr ti hedhur nga e motra e merr me shqetsim pasi ka frik se ata, referuar hetuesve i gjejn.

  Hysnie: Huuu, ti shikojn ato, kush i ka pasur kto numra. Pastaj i mora me vrap, thash o zot do ti gjejn aty, hajde t bsh pun.

  G: Po mir moj un i kam pasur.

  Hysnija: Un i kam pasur po ti cne kaq numra ktu, hiq nj e vr nj, hajde merru me ta. Hidhi me ilacet me cfar jan ktu. Po moj Oli i ka mbledhur q ather, hidhi t tra mos i gjej njeri, t tra kapackat.
  Category
  News & Politics

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  VRITET N OBORRIN E SHTPIS FAMILJA 3-ANTARSHE

  Aug 27, 2018
  Vritet n oborrin e shtpis familja me treantar n Dibr t Madhe. Sipas portalit ‘pa censur’, familja u gjet e vdekur, pak dit pasi kishin ardhur me pushime nga Italia.

  Persona t paidentifikuar kan ekzekutuar vrar A.P 50 vje, bashkshorten e tij N.P 49-vjeare dhe vajzn e tyre 13 vjeare.

  Ende nuk dihet shkaku i ktij krimi, t ndodhur n qendr t Dibrs s Madhe. Trupat e viktimave jan drguar n morgun e spitalit rajonal, ndrsa policia ka nisur hetimet.

  http://shenja.tv/vritet-ne-oborrin-e...etareshe-foto/

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,403
  Faleminderit
  35
  78 falenderime n 72 postime

  Pr: Tmerri nga banda e policve - News, Lajme - Vizion Plus

  Citim Postuar m par nga Akuamarini Lexo Postimin
  VRITET N OBORRIN E SHTPIS FAMILJA 3-ANTARSHE

  Aug 27, 2018
  Vritet n oborrin e shtpis familja me treantar n Dibr t Madhe. Sipas portalit pa censur, familja u gjet e vdekur, pak dit pasi kishin ardhur me pushime nga Italia.

  Persona t paidentifikuar kan ekzekutuar vrar A.P 50 vje, bashkshorten e tij N.P 49-vjeare dhe vajzn e tyre 13 vjeare.

  Ende nuk dihet shkaku i ktij krimi, t ndodhur n qendr t Dibrs s Madhe. Trupat e viktimave jan drguar n morgun e spitalit rajonal, ndrsa policia ka nisur hetimet.

  http://shenja.tv/vritet-ne-oborrin-e...etareshe-foto/


Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •