Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4

Tema: John Shahu

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,621
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  John Shahu

  John Shahu, ylli nė ngritje nė bashkėpunim me Elvanėn dhe Ledrin  Mike: Written by John Shahu, Elvana Gjata, Arber Zeqo - Lyrics : John Shahu, Elvana Gjata, Ledri Vula


  Surpriza e bukur e bashkepunimit te Elvana Gjates e Ledri Vules ishte pikerisht nje emer i ri ne kengen shqipe John Shahu, i cili nė edicionin e fundit tė Kėngės Magjike u shpall si "Artisti I Ri mė i Mirė" .

  Bravo & Suksese John !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 06-07-2018 mė 08:27

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,621
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: John Shahu

  Kush ėshtė John Shahu, zėri i ėmbėl qė Elvana e ftoi pėr bashkėpunim

  John lindi ne Tirane ne vitin 1995 dhe banon nė Australi nga viti 2007. Ndoqi shkollėn e mesme Kedron State High School e iu desh tė mėsonte tė fliste anglisht kur arriti pėr herė tė pare atje. John ka qenė student i Neridah Vocal Studio dhe gjithashtu merr mėsime javore pėr kitarė.

  I pėlqen tė luajė e kėndojė Reggae dhe R&B . Ai gjithashtu i shkruan vetė kėngėt e tij.

  Nė Tetor 2017, John Shahu prezantohet nė Kėnga Magjike 2017 me kėngėn "Medicine" dhe rrėmbeu ēmimin e parė tė karrierės sė tij, atė tė “New Artist” ne fillim Dhjetor .

  Mė datė 2 Korrik 2018, Elvana Gjata & Ledri Vula publikojnė videoklipin "Mike", nė bashkėpunim me John Shahu. Teksti u shkrua nga Ledri Vula, Elvana Gjata, John Shahu. Videoklipi u prodhua nga Supercut.

  http://www.lyrics.al/john-shahu/biografia
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 06-07-2018 mė 16:13

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,621
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: John Shahu  Karriera e kėngėtarit shqiptar John Shahu nisi ashtu si e kėngėtarit Justin Bieber. Nė dhomėn e shtėpisė sė tij nė Australi, atėherė vetėm 16 vjeē, John Shahu nisi tė regjistronte cover-a tė kėngėve dhe t’i shpėrndante nė “Youtube”. Videot e tij tėrhoqėn vėmendjen e qindra personave, tė cilėt adhuruan zėrin e shqiptarit.

  Nė vitin 2017, artisti i ri me origjinė nga Korēa vendosi tė prezantohej pėr herė tė parė pėr publikun shqiptar dhe mori pjesė nė festivalin “Kėnga Magjike”. Me kėngėn e tij “Medicine”, John la pa fjalė jurinė e kategorisė “New Artist” dhe publikun. John Shahu rrėmbeu ēmimin e parė tė karrierės sė tij, atė tė “New Artist” .


  https://sot.com.al/gossip/zeri-me-me...ne-kengen-mike
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 06-07-2018 mė 16:10

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,621
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: John Shahu

  Duke gatuar e duke zbuluar me shume per John …..


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •