Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,363
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime

  Problem me sigurin e forumit

  Albo po ta drejtoj ty kete problem, sa here qe futem nga tel ne forum me del qe nuk ka siguri.

  A mund ta ndreqesh kete problem ?


 2. #2
  YEP! Maska e Mr-Bledi
  Anėtarėsuar
  08-08-2009
  Vendndodhja
  .bat
  Postime
  696
  Faleminderit
  23
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Duket sikur forumin shqiptar nuk e fishkellen me kush por ajo ndodh pasi forumi nuk pėrmban njė certifikatė SSL qe kripton kerkesat dhe automatikisht ka ca kohė qė shfletuesit japin atė paralajmėrimin
  She's the morphine queen of my vaccine.

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  794 falenderime nė 648 postime

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Provoje tani, ta nxjerr prape ate problem? Te gjitha materialet e forumit tani serviren me nje protokoll me te sigurt. Nuk duhet te kesh me probleme.

  Albo

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  Lazo (26-11-2018)

 5. #4
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,294
  Faleminderit
  174
  119 falenderime nė 105 postime

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Emri: Screenshot_20190518-222426_Chrome.jpg

Shikime: 298

Madhėsia: 32.6 KB

  Albo, ka probleme forumi me pelqimet ndaj anetareve.
  Silence is golden.

 6. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  794 falenderime nė 648 postime

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Pak me vonese, por edhe ky problem me falenderimet u zgjidh.

  Albo

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  Lazo (31-12-2019)

 8. #6
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,294
  Faleminderit
  174
  119 falenderime nė 105 postime

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Shiko dhe pak pjesen e linkeve sepse kur poston me nje link del postimi bosh ose do e besh me zanafillin e vjeter me url qe te mundesh te fshehesh linkun.
  Silence is golden.

 9. #7
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  223
  Faleminderit
  23
  39 falenderime nė 38 postime

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Shiko dhe pak pjesen e linkeve sepse kur poston me nje link del postimi bosh ose do e besh me zanafillin e vjeter me url qe te mundesh te fshehesh linkun.
  desha te bosedoj pak ne pv nese mundet

 10. #8
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,363
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Ore nuk jam une Lazo, shkruajini ne profilin e tij

 11. #9
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  223
  Faleminderit
  23
  39 falenderime nė 38 postime

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
  Ore nuk jam une Lazo, shkruajini ne profilin e tij
  mik ake facebook ty

 12. #10
  i/e regjistruar Maska e legjenda12
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  223
  Faleminderit
  23
  39 falenderime nė 38 postime

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  lazo si je aje mire vlla desha njihem nga afer me teje

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •