Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,325

  Problem me sigurin e forumit

  Albo po ta drejtoj ty kete problem, sa here qe futem nga tel ne forum me del qe nuk ka siguri.

  A mund ta ndreqesh kete problem ?


 2. #2

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Duket sikur forumin shqiptar nuk e fishkellen me kush por ajo ndodh pasi forumi nuk pėrmban njė certifikatė SSL qe kripton kerkesat dhe automatikisht ka ca kohė qė shfletuesit japin atė paralajmėrimin
  She's the morphine queen of my vaccine.

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,315
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Provoje tani, ta nxjerr prape ate problem? Te gjitha materialet e forumit tani serviren me nje protokoll me te sigurt. Nuk duhet te kesh me probleme.

  Albo

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  Neteorm (26-11-2018)

 5. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,925
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Emri: Screenshot_20190518-222426_Chrome.jpg

Shikime: 1196

Madhėsia: 32.6 KB

  Albo, ka probleme forumi me pelqimet ndaj anetareve.

 6. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,315
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Pak me vonese, por edhe ky problem me falenderimet u zgjidh.

  Albo

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Albo pėr postimin:

  Neteorm (31-12-2019)

 8. #6
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,925
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Shiko dhe pak pjesen e linkeve sepse kur poston me nje link del postimi bosh ose do e besh me zanafillin e vjeter me url qe te mundesh te fshehesh linkun.

 9. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-11-2013
  Postime
  212

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Shiko dhe pak pjesen e linkeve sepse kur poston me nje link del postimi bosh ose do e besh me zanafillin e vjeter me url qe te mundesh te fshehesh linkun.
  desha te bosedoj pak ne pv nese mundet

 10. #8
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,325

  Pėr: Problem me sigurin e forumit

  Ore nuk jam une Lazo, shkruajini ne profilin e tij

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •