Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,357
  Faleminderit
  251
  344 falenderime nė 322 postime

  " Diva Show "

  Pėr herė tė parė Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokėdhima, vijnė nė njė recital Live!  Njė udhėtim magjik ndėr vite me hitet mė tė njohura, nė shoqėrimin e orkestrės simfonike, nėn drejtimin e Elton Deda.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,357
  Faleminderit
  251
  344 falenderime nė 322 postime

  Pėr: " Diva Show "


 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,357
  Faleminderit
  251
  344 falenderime nė 322 postime

  Pėr: " Diva Show "


 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,357
  Faleminderit
  251
  344 falenderime nė 322 postime

  Pėr: " Diva Show "


 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,357
  Faleminderit
  251
  344 falenderime nė 322 postime

  Pėr: " Diva Show "


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •