Microsoft Surface Pro 4 model relativisht I
ri,me memorje 16 gigs,hard drajv solid
Me kapacitet 512 gigs she procesor
Intel7.
laptop,jashtezakonisht cilesor dhe
I fuqishem.
BATERIA mban 13 ore video
Gje qe eshte shume pozitive.
e pashe sot ne dyqan,shume I bukur
Elegant shume the ekran Te holle
SI llamarine.
cmimi eshte diku tek 1900 deri
2100 $ Varet nga dyqani Ku e blen
Laptop shum I mire,sidomos
Modeli me memorje 16 gigs
ka edge models surface pro 4
me memorje ram 8 gigs dhe
4 gigs qe Jane me Te lire ne cmim
Por modeli me 16 gigs ram
Eshte I afte Te mbaje me shume
Aplikacione programs faqe inter
Neti. Te hapura njekohsisht dhe nuk
Bllokohet.