Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,843

  Albon Pervizaj, mposhti me pik Andrea Bungn, pas gjasht rundeve.


 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,843

  Pr: Albon Pervizaj, mposhti me pik Andrea Bungn, pas gjasht rundeve.

  Edhe nj fitore nga bokseri shqiptar, 7 duele-7 nokauta!
  n Hamburg t Gjermanis, boksieri yn i kategoris s rnd n boksin profesionist, Albon Pervizaj, mposhti me pik Andrea Bungn, pas gjasht rundeve.

  Eprsia e tij ishte q nga rundi i par dhe, sa vinte e theksohej, sidomos eprsia e tij u rrit n rundin e pest dhe t gjasht.

  Vendimi i gjyqtarve vetm sa e vrtetoi fitoren e Albonit, pr t cilin kjo sht e shtata me radh n boksin profesionist dhe, e dyta q e fiton me pik.
  T gjitha duelet tjera i ka prfunduar me nokaut.

  Shprndaje
  http://drenicapress.info/edhe-nje-fi...ele-7-nokauta/
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,843

  Pr: Albon Pervizaj, mposhti me pik Andrea Bungn, pas gjasht rundeve.


 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,843

  Pr: Albon Pervizaj, mposhti me pik Andrea Bungn, pas gjasht rundeve.

  Albon Pervizaj sht duke vazhduar bilancin e tij impresiv n boksin profesionist, duke arritur fitoren e 12-t n po aq mee, raporton Insporti.

  Ky boksier me prejardhje nga Kosova, kt fundjav zhvilloi mein e radhs n Danimark, ku shnoi fitore me ndrprerje n rundin e par ndaj Alain Banongos, boksierit q prfaqson Republikn eke.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •