Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  35
  Postime
  4,063

  Cool Prshndetje! Jam Antar i ri ketu 😁

  Prshndetje!
  Jam Antar i ri ketu 😁

  Si jeni mir tgjithe, ju Pershendes 😁
  Dhe kau i mir po s'e ngacmove, s'trheq n brazd.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,862
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Prshndetje! Jam Antar i ri ketu 😁

  Mirseerdhe Babe!

 3. #3
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,613
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Prshndetje! Jam Antar i ri ketu 😁

  Mirese erdhe !
  Nse do mundoheshe t lexoje mendjen time, do t humbisje tnden..

 4. #4

  Pr: Prshndetje! Jam Antar i ri ketu 😁

  hiii g,h lb,kuy,ljg

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •