Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-02-2018
  Postime
  5

  Cool Pershendetje

  merse se u gjeta atdhetare te dashur besoj edhe un si antar i ri do kontributoj ne ket forum

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Trojan 7
  Anėtarėsuar
  17-10-2017
  Postime
  5

  Pėr: Pershendetje

  Mire se erdhe po ky forum po me duket shum i plakur .... pa ofendim pasi eshte gjithashtu edhe forumi me i madh ne Shqiperi

 3. #3
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,621
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Pershendetje

  Pershendetje dhe miresevjen , postime te mbara.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •