Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
 1. #1
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Lightbulb Logo - shperblim.

  Pershendetje!

  Duhet te krijoj nje logo vetem me germat LDS.
  Esht per nje kompani e sapo krijuar ne fushen e reklamave elektronike (ledwall).
  Shkronjat LDS mundsisht te jene te lidhura me njera tjetren, simetri, dhe ngjyre blu.

  Shperblim ne € me 2 zero (jo me shume), shifra varet nga niveli/arritja e logos.

  Ju lutem jo kopjime, sepse me pas logoja do regjistrohet.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar skender76 pėr postimin:

  SERAFIM DILO (16-01-2018)

 3. #2
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pėr: Logo - shperblim.

  O popull pertac!!

  Mir ka then dr. Berisha: Ne Shqiperi pune ka, por mungojne profesioniste.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 4. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,158
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Logo - shperblim.

  100 € wester union ose money gram !

 5. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,158
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Logo - shperblim.

  Hidhi nje sy kėsaj..

  Emri: lds-new-07.jpg

Shikime: 3883

Madhėsia: 20.3 KB

 6. #5
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,323

  Pėr: Logo - shperblim.


 7. #6
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pėr: Logo - shperblim.

  Citim Postuar mė parė nga Lazo Lexo Postimin
  Hidhi nje sy kėsaj..

  Emri: lds-new-07.jpg

Shikime: 3883

Madhėsia: 20.3 KB
  Idea me pelqen, por esht pak e nderlikume. nese mundesh ta thjeshotsh pak dhe ti japesh me shume personalitet.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 8. #7
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pėr: Logo - shperblim.

  Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
  Karakteri i shkronjave esht interesant. Motivet pas shkronjave jane te teperta.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 9. #8
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,323

  Pėr: Logo - shperblim.

  Me jep nje email qe ti nise disa logo aty.

  Dhe kete pune po e bej free.

  Kalofsh mire

 10. #9
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pėr: Logo - shperblim.

  Mirmbrema.
  Logon e kemi perfundu.

  Fjala esht fjale.
  Edhe se esht shume larg me idet e Lazo dhe Deni_Boy, kam deshire t'ju nis nga 50,00€ secilit. Nese mundeni me nisni ne privat te dhenat.

  Flm.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 11. #10
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,783

  Pėr: Logo - shperblim.

  Emri: IMG_20190327_220508.jpg

Shikime: 3348

Madhėsia: 12.1 KB

  Kjo esht logoja e perfunduar.
  Thjesht kam fshire emrin e kompanise qe ndodhet ndermjet LDS dhe tringyreshit.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 12. 3 antarėt mė poshtė falenderuan skender76 pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Neteorm (27-03-2019),SERAFIM DILO (27-03-2019)

 13. #11
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,158
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Logo - shperblim.

  Nese nuk je i bindur tek ajo logo, mund te realizojme dicka tjeter..

 14. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-05-2021
  Postime
  1

  Pėr: Logo - shperblim.

  Idea me pelqen

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •