Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,862
  Postimet nė Bllog
  3

  Do doja sugjerimin tuaj, per nje projekt.

  Po pergatis nje projekt dhe me duhet nje emer domain. Per ato qe se dijne ca esht domain "njejt si albasoul.com" Pra me duhet mendim rreth nje emri qe ti perfshije te gjitha si. Lajme(te gjitha kategorite),Video,Muzike,Radio,Chat,Libra(bibliote ke),teknologji,Tv,Njoftime etj..
  Pra me duhet nje emer qe ti unifikoj te gjitha keto bashke!

  Ndonje emer? cfaredo qofte grenza bleta maloku etj etj ca tju vije neper mend sepse jam bosh nga kjo pjesa "Domain-eve". (dicka te vecante me pak fjale )
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Neteorm : 28-12-2017 mė 18:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •