Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2

Tema: Robott

 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-01-2006
  Postime
  459

  Robott

  Eh more Shqiptar, (pa keqkuptime-kemi qllim t mir kritik) na nuk jemi n gjendje t prodhojm as nj got aji apo laps t thjesht, e gjith elita politike e smur lufton pr karrike, t gjitha mediat tona jan t smura...Ky nuk sht film por realitet. N youtube gjen m tepr.Shikoni ka prodhojn miqt tan / aleatt tan dhe jo vetm miqt por edhe armiqt-shikoni:

  SHBA  Rusia

  youtube.com/watch?v=293iZ1epDdc

 2. #2

  Pr: Robott

  Plani ta "ojme ekonomin ne zero" eshte nje plan afatgjate,pa afat skadence. Jo vetem kete por kemi dhe nje mim a konkurs nderi (per ekonomin) me emrin e shpikesit te ketij plani madheshtor,qe fatkeqsisht edhe mundet te supozohet te quhet edhe mim ekonomik. (Eshte njesoj sikur dikush te shpiki nje plan per "shurrosjen kunder eres me objektiv fytyren" dhe te japesh nje mim per shurrosjen ne pergjithsi ose shurren ne veanti edhe kur e ben ne breke )

  Sa per prodhimin ne SHBA,nje merite e kemi dhe ne si popull ose partite tona qe perfaqsojne popullin,se edhe ne kemi investuar ne ekonomine amerikane,pak po kemi investuar dhe vazhdojme te investojme. (Luli nuk e thote por investimi i fundit ne Amerike eshte qe robotet mos perdorin parate e pista te krimit dhe te droges),

 3. 2 antart m posht falenderuan SERAFIM DILO pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Neteorm (27-11-2017),Rrjeti (26-11-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •