Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6

Tema: Divorci..

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-11-2017
  Postime
  9

  Divorci..

  Ka shum pak kohe qe jam martuar por nuk jam aspak e lumtur..burrin e pelqej por sjelljet e tije nuk me pelqejn fare..ai eshte i huaj..kur erdha ktu tek vendlindja e tije sme pelqeu fare jeta qe benin..nje shtepi e vjeter perjashta dhe nje lagje qe dukej me shum si lagje rome sesa si lagje normale..brenda kushtet i ka te mira..mendoja se do kaloja nje pushim te bukur por cfare gjeta..mje njeri qe ben borxhe..qe dhe per shpenzimin me te vogel me kerkon mua para..thot se me momentin qe ti besh letrat do ikim jashte dhe do punoj do ti kthej parate..sdi cfare te bej..e mora vet dhe kam shum pak kohe qe jam martuar..nuk e di a do ndyrshoj ky njeri me vone?? 

 2. #2
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,927

  Pėr: Divorci..

  Citim Postuar mė parė nga Mudin Lexo Postimin
  Ka shum pak kohe qe jam martuar por nuk jam aspak e lumtur..burrin e pelqej por sjelljet e tije nuk me pelqejn fare..ai eshte i huaj..kur erdha ktu tek vendlindja e tije sme pelqeu fare jeta qe benin..nje shtepi e vjeter perjashta dhe nje lagje qe dukej me shum si lagje rome sesa si lagje normale..brenda kushtet i ka te mira..mendoja se do kaloja nje pushim te bukur por cfare gjeta..mje njeri qe ben borxhe..qe dhe per shpenzimin me te vogel me kerkon mua para..thot se me momentin qe ti besh letrat do ikim jashte dhe do punoj do ti kthej parate..sdi cfare te bej..e mora vet dhe kam shum pak kohe qe jam martuar..nuk e di a do ndyrshoj ky njeri me vone?? 
  Sa kohe keni qe njiheni dhe si jeni njohur? Nga menyra se si shkruan duket qe jeni martuar shume shpejt pa e njohur njeri-tjetrin sic duhet.

  Perpiqu te flasesh me te dhe te shikosh se c'plane ka ai per jeten. Nese mendon se ai eshte djale i zgjuar , i shkathet e punetore , ja vlen ta suportosh dhe ti qendrosh afer derisa ti rregulloni gjerat. C'fare te terhoqi tek ai qe u martove? Ji me pozitive dhe mundohu ta shpetosh martesen. Mos i merr gjerat me negativitet sepse cdo cift ka problemet e veta.
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-11-2017
  Postime
  9

  Pėr: Divorci..

  Me ka terhequr me shum fiziku i tije..4 muaj ka qe njifemi gjithsej..

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24

  Pėr: Divorci..

  zemer a punon qe te mos jesh e varur nga ai?
  mendoj se duhet te ndahesh
  keshtu thone te gjithe do ndryshoj por sbehet fjale nga meshkujt shqiptare

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
  Anėtarėsuar
  06-01-2008
  Postime
  7,190

  Pėr: Divorci..

  Jan ca dyqane sot qe shesin kafshe te vogla,si qenush,nai maēok te vogel leshator,ndonje lepurush te bukur... qe duhen blere.

  Jo se ndihmojne sentimentalisht,por ndihmojne te mos idealizosh mashkullin me meshkujt qe shikon neper telenovela.

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar SERAFIM DILO pėr postimin:

  King Bardhyl (05-03-2018)

 7. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2018
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  24

  Pėr: Divorci..

  mudin cfare vendimi more zemer?
  shpresoj te kesh marre vendimin me te mire.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •