Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 23

Tema: Elvis Naci

 1. #1
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,502

  Elvis Naci

  Dashuria bashkshortore.
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 2. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,502

  Pėr: Elvis Naci

  Dy lutjet qė duhet tė di cdo njeri!
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci


 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  Elvis Naci ne tubimin per 10vjetorin e pavaresise se Kosoves ne Prishtine! 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci


 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci


 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci  Shkaqet qė sjellin vrasjet?! - Elvis Naēi
  Elvis Naēi
  Published on Aug 16, 2018

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  Historia e Haxhit, Kurban Bajramit dhe ujit Zem Zem - Elvis Naēi


  Elvis Naēi
  Published on Aug 20, 2018


 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  Hutbe| Pse po vritemi dhe po e mashtrojmė kaq shumė njėri tjetrin?!
  [07.09.2018 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  Elvis Naēi vizitoi Prekazin

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  Mos e bej kete veper se do poshterohesh!  Elvis Naēi
  Published on Sep 20, 2018

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  Hutbe | Tė begaton i madhi Zot nėse ndjek kėtė model nė jetė! [12.10.2018]
  Elvis Naēi
  Published on Oct 12, 2018 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  Ēfarė pritet tė ndodhe me emisionin Shqiptaret per Shqiptaret?! Elvis Naēi interviste ne studio

  Elvis Naēi
  Publicerades den 17 okt. 2018

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  Shqiptaret per Shqiptaret! Pjesa e pare e Sezonit te dytė! Shpetimi dhe ndryshimi i jetės sė Dajanės


  Elvis Naēi
  Streamed live 14 hours ago

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  “Shqiptarėt pėr Shqiptarėt”, Emisioni 23 – 19 tetor, 2018 – (I plotė)

  Shqiptaret per Shqiptaret
  Published on Oct 19, 2018
  Dajana kishte gjithė kėto vitė njė dėshirė tė madhe, tė shėrohej dhe tė kishte mundėsi tė shkonte ne ekskursion me shokėt dhe shoqet e klasės. Dėshirat iu realizuan pasi ajo bashkė me moshatarėt e saj e bėri ekskursionin e parė nė Tiranė, nė studion e shqiptarėve. Dajana ishite e ftuara speciale e emisionit sė bashku me mėsuesen Vera Zaho dhe shokėt.

  Me trupin drejtė dhe pa masėn tumoriale nė shpinė. “Falėnderoj shqiptarėt pėr shqiptarėt qė unė tė shėrohesha dhe tė isha si shokėt e mi. Vetėm falė tyre unė shkoja nė shkollė, ata janė gėzimi im” tha vajza nė studio.


 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  Zgjidhe shoqerine sepse keto pasoja te shkaterrojne jeten!


  Elvis Naēi
  Published on Oct 23, 2018


 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  Gjeja e vyer qe dėrgon perpara Shqiptarinė! [28.12.2018]

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci

  Kush e beson me sinqeritet Krijuesin nuk i dėmton krijesat! [08.02.2019]

  Elvis Naēi
  Feb 9, 2019

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci  Perballe me Lutfi Dervishin! Thumana, Spitali Continental, Bamiresia dhe Teologjia! Emisioni i plote
  Jan 22, 2020

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,763

  Pėr: Elvis Naci  Atmosfere e ngrohte vllazerore mes Shqiptareve ne Vjene!
  Jan 19, 2020

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •