Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Dr.Repi
  Anėtarėsuar
  24-10-2017
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  5

  Pershendetje

  Forumi shqiptar nje shkoll me mendime fakte interesante gjithqka qe desha gjeta ketu e kjo eshte aryeja e rigjistrimit faleminderit stafi per krijimin e ketij forumi dhe falemiderit nga gjith ju qe postoni besoj se do jem i dobishem per ju ashtu siq jeni ju per mua
  Me respekt Dr.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-10-2017
  Postime
  11

  Pėr: Pershendetje

  Pershendetje !

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-10-2017
  Postime
  11

  Pėr: Pershendetje

  Forumi shqiptar na informon ne cdo koh per gjithcka na nevojitet ! :-)

 4. #4

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •