Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Pershendetje

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-10-2017
  Postime
  1

  Wink Pershendetje

  Pershendetje miq '
  Quhem Naim jam nga Prishtina kam 25 vjet , shpresoj se do kalojm mir dhe do te jem i mirpritur ktu ne rrethin tuaj !

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar The.Naim pėr postimin:

  Neteorm (15-10-2017)

 3. #2
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,595
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Pershendetje

  Pershendetje dhe miresevjen ne forum!
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

 4. #3
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,764

  Pėr: Pershendetje

  Mir se erdhe!
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •